Учбовий семінар-практикум з Традиційного Карате

     Згідно план-календаря заходів Національної федерації Традиційного Карате-До України та рекомендацій Міністерства спорту України, щодо підготовки національних інструкторів та суддів з виду спорта, 2 — 4 серпня 2019 року в Хомбу Додзьо федерації, місті Кропивницький, відбувся щорічний національний атестаційно-методичний семінар-практикум з Традиційного Карате.

     Программа навчання, розробленнаТехнічним та Суддівським Комітетами Федерації була присвячена фундаментальним принципам досягнення Тодоме-Ваза. Детально і поступово була надана присутнім методологія навчання Шикаке-Ваза та Каке-Ваза. В розділі Шикаке-Ваза присутні вивчали Рензоку-Когекі-Ваза та три базових реакції пртивника на атакуючу дію. Основою теоретичних знань став методичний посібник розробленний Сенсеем Хідетакою НІШІЯМОЮ — “КЕРІВНИЦТВО ІНСТРУКТОРА”.  

      Завершилося навчання тестувальними екзаменами суддів. Атестовані інструктори та судді федерації отримали Ліцензію на право викладати вид спорту — “Традиційне Карате” на теренах нашої держави з 1-го вересня 2019 р. по 1-е серпня 2020р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *