Навчально-методичний семінар практикум

13-14 лютого 2021 р. в м.Кропивницький  Національною Федерацією Традиційного Карате – До України пройшов навчально-методичний семінар практикум для інструкторів ФТКУ.
Семінар проводили:
– президент ФТКУ – Олександр Колеснік (м.Київ)
– віце-президент ФТКУ – Володимир Пуча
(м.Хмельницький)
– Анатолій Кузьменко (м.Житомир)

Навчально-методичний семінар-практикум для інструкторів Національної Федерації Традиційного Карате-До України

06.12.2020р. в м. Черкаси відбувся навчально-методичний семінар-практикум для інструкторів Національної Федерації Традиційного Карате-До України!
✅ Організатор заходу: ФТКУ.
✅ Семір проводили:
– президент ФТКУ – Олександр Колеснік,
– Віце-президент ФТКУ – Володимир Пуча (м.Хмельницький),
– Анатолій Кузьменко (м.Житомир)

Кубок Черкаської області з традиційного карате

12 жовтня 2019 року відбувся відбувся Кубок черкаської області з традиційного карате, це другий етап із серії кубків по результату якого будуть відібрані кращі спортсмени для участі в Кубку України 2019.

11

Проводиться набір для занять з традиційного карате

“Клуб традиційного карате-до” проводить набір дітей
(від 7 років) та дорослих для занять з традиційного карате.

Заняття проводяться в ЗОШ №11 та ЧСШ №3 
(понеділок, середа, п’ятниця на 19:00)

Інструктор – Повстян Андрій Олександрович (067) 588 09 65

Йога-терапія

 Як відновлення та профілактика спортивних травм.
     Інтенсивні спортивні тренування, особливо в спорті вищих досягнень у віці після 25 років призводять до поступового руйнування організму якщо не використовувати додаткові методики для відновлення.
      Йога дозволяє більш комплексно підходити до вирішення цього питання. Йога-терапія дозволяє вирішити питання не тільки на рівні «фізичного тіла», а й на рівні «енергетичного тіла». Для прикладу, якщо необхідно відновити травмовані зв’язки не достатньо їх розтягувати, необхідно певний період через проблемну ділянку циркулювати енергію та наповнювати енергією. Для цього в йога-терапії використовуються тривалі розслаблюючі вправи (більше 30 хв.) з направленими відчуттями та візуалізацією (енергією) в проблемні ділянки тіла – «йога-нідра».
       Асани в йога-терапії в основному без навантажень, тривалої дії, направлені на розтягнення проблемної ділянки тіла. Спостерігання за відчуттями в тілі під час практики асан на певну рівні дозволяє діагностувати своє тіло.  Такий комплекс дозволяє гармонічно та природньо позбутися наслідків травми та зміцнити тіло. 

     Як додаткова практика до занять професійним спортом.
      В професійному спорті, як правил, ціллю є максимальний результат. Для цього в різних видах спорту досить розвинені методики, що піднімають загальні функціональний рівень організму  на пікові межі для досягнення максимального результату. Проте досить часто вони є шкідливими для організму.  
      Йога-терапія має комплекс вправ (асан), що підтримують та збалансовують організм під час нарощування функціональних параметрів. Окрім цього після досягнення результату організм потребує вийти з такого стану та поступово відновити природні біоритми, в чому також допомагають вправи з йоги.
      В якості додаткових тренувань в професійному спорті йога допомагає більше відчувати та контролювати тіло. В статичних асанах із використанням методик дихання можливо більш ефективніше напружувати та розслабляти відповідні групи м’язів, це  дозволяє використовувати тіло в спорті більш ефективніше.
      Крім цього йога дозволяє ефективніше використовувати мозкову (ментальну) енергію.  Медитативні та релаксаційні практики дозволяють контролювати мозкову роботу, відключати зайві імпульси, підвищувати концентрацію та реакцію. Як приклад, використовувати в єдиноборствах. За часту звичайної реакції не достатньо так як витрачається занадто багато часу для дії. Більш ефективним в цьому випадку буде реакція на рівні відчуття. Так як акція (сигналом для дії) є фізичний рух, на рівні відчутті прочитується намір про фізичну акцію. В традиційному карате таку технічну дію називають «каке-но-сен».

Інструктори:
 – Лісняк Вадим Вікторович (068) 546 03 69
 – Повстян Андрій Олександрович (067) 588 09 65

Відкритий кубок міста Черкаси з традиційного карате

     28-29.09.2019 в залі ШТК “Окінава” відбудеться відкритий кубок міста Черкаси з традиційного карате. Проведення змагань є перший етапом із серії “кубків”, що є відбором до участі в кубку України 2019 року.

10.00 – урочисте відкриття.
10.30 – І етап: визначення кращих спортсменів серед білих і жовтих поясів.
12.30 – нагородження переможців і призерів І етапу.
13.00 – ІІ етап: визначення кращих спортсменів серед білих, жовтих, помаранчевих і зелених поясів.
18.00 – нагородження переможців і призерів ІІ етапу. 29.09.2019 рік:
10.00 – відбіркові і фінальні змагання серед синіх і коричневих поясів.
15.00 – нагородження, закриття змагань.

Учбовий семінар-практикум з Традиційного Карате

     Згідно план-календаря заходів Національної федерації Традиційного Карате-До України та рекомендацій Міністерства спорту України, щодо підготовки національних інструкторів та суддів з виду спорта, 2 — 4 серпня 2019 року в Хомбу Додзьо федерації, місті Кропивницький, відбувся щорічний національний атестаційно-методичний семінар-практикум з Традиційного Карате.

     Программа навчання, розробленнаТехнічним та Суддівським Комітетами Федерації була присвячена фундаментальним принципам досягнення Тодоме-Ваза. Детально і поступово була надана присутнім методологія навчання Шикаке-Ваза та Каке-Ваза. В розділі Шикаке-Ваза присутні вивчали Рензоку-Когекі-Ваза та три базових реакції пртивника на атакуючу дію. Основою теоретичних знань став методичний посібник розробленний Сенсеем Хідетакою НІШІЯМОЮ — “КЕРІВНИЦТВО ІНСТРУКТОРА”.  

      Завершилося навчання тестувальними екзаменами суддів. Атестовані інструктори та судді федерації отримали Ліцензію на право викладати вид спорту — “Традиційне Карате” на теренах нашої держави з 1-го вересня 2019 р. по 1-е серпня 2020р.